*************Режим тимчасового в’їзду (https://tripadvisor.mfa.gov.ua/?location=gr)

З 14 травня ц.р. дозволений в’їзд громадянам України.

Вимоги для в’їзду на територію Греції громадянам України з туристичною метою:

- заповнення спеціальної форми PLF (бланк локації пасажира заповнюється на кожну особу окремо) за 24 години до перетину кордону (travel.gov.gr);

- надання сертифікату про щеплення із зазначенням інформації, що минуло 14 днів з часу повної вакцинації проти Covid-19, кількості отриманих доз та дати  їх проведення (також з 05 липня ц.р. для внутрішнього переміщення між островами паромом або літаком),

        або

 - надання негативного результату лабораторного молекулярного  ПЛР-тесту на SARS-CoV-2, який зроблений не раніше ніж за 72 години (рахуючи від часу взяття забору до прибуття на пункт пропуску в Грецію). Зазначена вимога також застосовується з 05 липня ц.р.  для внутрішнього переміщення між островами паромом або літаком),

- або наявність негативного результату лабораторного тесту на антиген (швидкий тест), який  необхідно зробити не раніше ніж за 48 годин до прибуття. Зазначена вимога також застосовується з 05 липня ц.р.  для внутрішнього переміщення між островами паромом або літаком).

       або

– довідка про перенесену коронавірусну хворобу та одужання чи довідка про наявність антитіл після  перенесеної коронавірусної хвороби, видана державним органом або сертифікованою лабораторією (чинність довідок: від 2 до 9 місяців з дати видачі).

 Ці документи мають містити номер закордонного паспорта громадянина України, прізвище та ім’я  латиницею згідно з даними закордонного паспорта.

Вищезазначені вимоги розповсюджуються також на дітей віком з 12 років.

Також всі вищезазначені довідки (сертифікати) можуть бути видані англійською, німецькою, французькою, італійською, іспанською, російською мовами.

При прибутті до пункту пропуску через державний кордон Греції можливе вибіркове проведення тестування на SARS-CoV-2. У разі позитивного результату тестування інфіковані особи будуть перебувати на 14 денному карантині у визначених урядом місцях.

 В’їзд громадян можливий через:
міжнародні аеропорти Греції;
морські порти Патри, Ігуменіца, Керкіра;
сухопутні прикордонні пункти пропуску Промахонас та Орменіо, Евзоні та Німфаї, Нікі, Доірані,  Крісталлопігі, Кіпі, Какавія, Кастаніес та Ексохі (цілобобово).

Залишити выдгук
Увага: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Незадовільно           Відмінно
Греція
  • Місто / Населений пункт: Греція