Автобусні перевезення

Автобусні перевезення - популярна послуга, якою користуються люди по всьому світу. Якщо Ви не знаєте де орендувати автобус, зверніться до нас. Приватний підприємець Коваленко Валерій швидко та якісно організує пасажирські перевезення по Рівному, Києву та інших містах країни.

Автобусними перевезеннями користуються практично всі національні підприємства. Оскільки час є важливим критерієм в наші дні, автобуси замовляють для перевезення школярів, співробітників, туристів, а також гостей різних заходів. Ми пропонуємо міжнародні та міжміські пасажирські перевезення за демократичною ціною.

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ
+38 096 277 22 26

Поїздка по містах України
Наш автобус дуже комфортабельний, тому на ньому можна доїхати з Рівного до Львова, з Одеси до Рівного та в інші населені пункти країни.

Поїздки на море та курорти  
Якісний відпочинок починається з комфортної поїздки. Ви можете не сумніватися, що Ваша поїздка буде безпечною та швидкою.

Доставка гостей на свята
Плануєте пишне весілля, день народження або корпоратив? Дозвольте нам доставити Ваших гостей в потрібне місце. Час в дорозі пролетить непомітно, це ми Вам обіцяємо.

Організація трансферів
Пропонуємо різноманітні види трансферів.

Екскурсії для школярів
Приділяємо особливу увагу безпеці, тому за кермом транспортного засобу буде перебувати виключно досвідчений водій.

Доставка працівників
Співпрацюємо з великими компаніями та приватними підприємцями. Заберемо Ваших працівників та розвеземо по домівках після робочої зміни. Пропонуємо будь-які види оплати та прозорі умови договору.

Одноденні тури по Україні
Індивідуальні подорожі зараз дуже популярні, адже туристи самі можуть обирати маршрут і визначати місця для зупинок. 


Комфорт та безпека під час поїздки
Нашими пріоритетами є комфорт і безпека пасажирів під час поїздки
* в штат входять виключно досвідчені та компетентні професіонали. Всі наші водії регулярно проходять медогляд
*  для перевезень ми використовуємо автобус YUTONG  ( 49 + 1 місце )
* індивідуально підходимо до кожного замовлення. Залежно від вимог і причини замовлення, надаємо відповідний транспорт. В наявності є всі документи для екскурсій, подорожей і пасажирських перевезень
* в нашому автобусі є все необхідне, щоб час у дорозі пролетів непомітно і максимально комфортно: відкидні сидіння, кондиціонер, монітор та інше
* в будь-якій поїздці водії роблять короткі зупинки, щоб пасажири змогли відвідати санвузол, випити кави або просто розім'ятися

Основні переваги пасажирських перевезень ФОП Коваленко Валерій
  • Відсутність турбот. Замовивши у нас пасажирські перевезення, Вам не доведеться хвилюватися про технічний стан транспортного засобу, штрафи, перевірки на кордоні та інше. Всю відповідальність ми беремо на себе.
  • Економія грошей. Послуга перевезень обійдеться набагато дешевше, ніж самостійна подорож.
  • Чітко визначені терміни. Наші водії доставлять Вас і Ваших друзів в обумовлений час.

Ціни на послуги 

Міжміські пасажирські перевезення по Україні

Ціна

Автобус на 50 місць

від 1грн/км

 

Міжнародні пасажирські перевезення

Ціна

Автобус на 50 місць

від 1 €/км

 

Трансфери у Рівному

Ціна

Автобус на 50 місць

від 1300 грн


Ми надаємо послуги пасажирських автобусних перевезень протягом довгих років. За цей час ми встигли завоювати довіру і лояльність клієнтів та стати їх надійним партнером.
Ми - команда, що спільними зусиллями здатна організувати і виконати перевезення найціннішого - людей. У нашому штаті зібрані кваліфіковані водії, менеджери та механіки. 
У нашому автопарку - надійний транспортний засіб, який регулярно перевіряються на справність. Для нас безпека і комфорт - на першому місці і ми робимо все, щоб надати їх своїм клієнтам. Комфортабельний автобус оснащений сучасним обладнанням, яке сприяє тому, щоб у дорозі пасажирам було комфортно і весело.
Працюємо по індивідуальній стратегії та по-особливому підходимо до кожного замовлення. Можемо запропонувати декілька варіантів перевезень, які будуть повністю відповідати Вашим вимогам.